Smak zwycięstwa na koniec roku 2018

Podwójne 3 miejsce na zakończenie sezonu

27 października 2018 odbyło się wręczenie pucharów i statuetek dla najlepszego Strzelca Roku 2018 w Okręgu Katowickim PZŁ. Do klasyfikacji liczyły się punkty uzyskane we wszystkich zawodach strzeleckich w tym roku. Nasz reprezentant kol. Arkadiusz Boczkowski zajął zaszczytne 3 miejsce. Pierwsze miejsce zajął kol. Mariusz Brzeziak, a drugie kol. Jacek Molenda. W tym dniu na strzelnicy w Jaworznie odbyły się również ostatnie zawody strzeleckie w sezonie 2018 o Puchar Łowczego Rejonu Jaworznicko-Olkuskiego. W zawodach tych nasz kolega również stanął na podium zajmując 3 miejsce w klasie powszechnej. Zawodnicy strzelali dwie osie parkurowe i oś trapową na 75 rzutek. Wszystkim serdecznie gratulujemy !

Zwycięstwo w Pucharze Prezydenta Miasta Jaworzno

6 października na strzelnicy Hubertech w Jaworznie odbyły się zawody trapowo parkurowe o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzno. Strzelane były 3 osie po 25 rzutków: jedna trapowa i 2 parkurowe. Z wynikiem 68/75 członek naszego koła kol. Arkadiusz Boczkowski zajął 1 miejsce w klasyfikacji PZSS, a uzyskany przez niego wynik był drugi w klasyfikacji Open. Drużynowo skład: Arkadiusz Boczkowski, Monika Gilner i Marek Oźlański pozostawił konkurencję daleko w tyle. Gratulujemy.

Drugie miejsce w zawodach o Puchar Św. Huberta

30 września na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich odbyły się zawody w sześcioboju myśliwskim o Puchar Św. Huberta. To była już III edycja tego pucharu, którego głównym sponsorem była firma AKO-MED z Lublińca. Nasz kolega Arkadiusz Boczkowski wystrzelał dwa drugie miejsca: raz w klasie powszechnej z wynikiem 421/500pkt i drugi raz w klasie C. Zawody kończą sezon strzelecki na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich. Gratulujemy wyniku.